Про нас

Товариство «ІSІМЕК-Ukraine» офіційний представник турецької компанії ISIMEK, що спеціалізується на виробництві котлів, елементів централізованого опалення, промислових комплексів, камер високого тиску, а також виконанні робіт “під ключ” в Туреччині та за кордоном.Компанія «ІSІМЕК-Ukraine» працює на ринку інженерних систем опалення з 2016 року.
Ми забезпечуємо професійне консультування з підбору продукції на вищому рівні. Наша мета – надавати комплексне і якісне обслуговування кожному клієнтові.

Висока якість товарів і послуг є основою філософії компанії.

Компанія «ІСІМЕК УКРАЇНА» активно просуває і пропагує енергозберігаючі технології, а також бере активну участь у зменшенні негативного впливу на навколишнє середовище.

 

Ми пропонуємо індивідуальні системні рішення для конкретних потреб ринку, враховуючи специфіку кожного клієнта. Ми працюємо на створенням простих конструкцій з використанням матеріалів найвищої якості, висококваліфікованими спеціалістами з використанням енергоефективних технологій, що дозволяє раціонально використовувати наявні природні ресурси.

Наша мета – сприяти гармонізації поновлювальних джерел енергії з навколишнім середовищем та зберегти її для майбутніх поколінь.

Інженерна компанія ISIMEK була створена у 2002 році. З моменту заснування та досьогодні компанія йшла в ногу з прогресом, дотримувалася принципів задоволення потреб клієнтів та виробництва якісних продуктів.

Сьогодні ISIMEK експортує свою продукцію в 10 країн світу, включаючи Росію, Україну, Алжир, Ліван, Афганістан та ін.