Термомасляні котли Київ

Термомасляний котел з рухомою решіткою та автоматичною подачею палива

Термомасляний котел зі стокером

Промислові термомасляні котли Київ

Котли на діатермічному маслі це опалювальне обладнання нового покоління, яке набуло особливо широкого поширення у промисловій сфері. Пристрої даного типу можна зустріти на підприємствах нафтопереробної галузі, об’єктах сільського господарства, у технологічних парках та у виробничих цехах. Нерідко термомасляні котли на газ застосовують і на об’єктах ЖКГ для подачі тепла в житлові та офісні приміщення.

Переваги використання

Котлове обладнання, що використовує як теплоносій діатермічну олію, здатне підвищувати і тривалий час підтримувати температуру робочого середовища до 300-350 0С. Тиск у трубопроводі при цьому не підвищується та зберігається на рівні 2-5 атмосфер.

Діатермічним теплоносієм виступає мінеральне чи синтетичне масло. Температура його кипіння при атмосферному тиску становить від 300 0С (мінеральна олія) до 350 0С (синтетична олія). За рахунок цього можливе більш інтенсивне прогрівання робочого середовища при збереженні нормального тиску в трубопроводі.

Олія, на відміну від води, не залишає на внутрішніх елементах накипу та корозії. Таким чином, вам не доведеться регулярно чистити агрегати, при цьому вони функціонують стабільно і можуть справно працювати десятиліттями.

Котли серії ODE/C
Наша компанія пропонує передові котлові агрегати італійського виробництва. Серія ODE/C включає горизонтальні установки широкого діапазону потужності: від 100 до 5815 кВт. Це дозволяє підібрати апарат під будь-які умови та завдання.

Термомасляні котли ODE/C виділяються серед іншого обладнання тим, що:

демонструють ККД до 90% (досягається рахунок зниження до мінімуму проміжних втрат енергії);
відмінно підтримують високі температури (олія значно густіша за воду і, відповідно, довше виділяє тепло);
нагрівають теплоносій до 300-350 0С, зберігаючи тиск у трубопроводі на рівні 2-5 атмосфер;
не утворюють накип та корозію всередині робочих вузлів.

Купити термомасляні котли Київ

Купити термомасляний котел на газовому або твердому виді палива має сенс у тому випадку, якщо при виробничому процесі не допустимі найменші перепади в температурі. Термомасляні котли здатні підтримувати високу температуру теплоносія годинами. Це особливо важливо в умовах нафтопереробних заводів та виробничих цехів, де потрібна тривала підтримка високої температури нагрівання різних речовин та матеріалів.

Промислові термомасляні котли купити в Києві та київській області недорого. Термомасляні котли ціна для любого виду виробництва з доставкою і установкою в нашій фірмі конкурентноспроможна, тому ви будете задоволені своїм вибором.

Недоліки термомасляних котлів
Головним мінусом цих установок є їхня висока пожежна небезпека. Саме тому купувати термомасляні котли в Києві необхідно лише у перевірених постачальників, які гарантують, що проектування та розробка обладнання здійснюються з чітким дотриманням чинних стандартів та норм.

Також важливо приділити увагу і якості масла, що використовується, при експлуатації котла, яке повинно регулярно перевірятися в спеціальних лабораторіях і змінюватися на свіже в міру необхідності. Встановлення котла краще довірити професіоналам, які проведуть монтажні роботи згідно з СНіП та правил пожежної безпеки.

Замовлення обладнання онлайн
У нашому інтернет-каталозі представлені казани найпопулярніших моделей потужністю від 100 до 5815 кВт. Вибравши потрібний варіант, ви можете дізнатися технічні характеристики на відповідній вкладці. Для оформлення замовлення потрібно заповнити коротку заявку, після чого наші спеціалісти зв’яжуться з вами для уточнення всіх деталей.

Ціна термомасляного котла розраховується індивідуально і залежить від потужності виробництва, додаткового обладнання та вартості доставки.

Ви також можете залишити нам заявку по електронній адресі info@isimek.com.ua або за телефоном +38 067 277 76 96, якщо важко вибрати певну модель. Наші спеціалісти проведуть необхідні розрахунки та підберуть варіант під конкретні умови вашого об’єкту. Ми здійснюємо повний комплекс послуг, починаючи з розрахунку та підбору котлового обладнання, закінчуючи організацією доставки та встановлення термомасляних котлів на об’єкті.