Водогрійний котел на газовому або рідкому паливі

1 – Ланцюговий елеватор

Забезпечує горизонтальне та вертикальне пересування паливної маси.

2 – Бункер для стружки

Паливна маса збирається в бункер і подається в котел. Бункер складається зі змішувача, повітряного затвора і перемикача рівня. Компанія виробляє котли обсягом 1-9 м3.

3 – Шнек подачі палива

З повітряного затвора паливо надходить на шнек і контрольовано перемещаеться на решітку котла.

4 – Гідравлічний штовхач

Складається з гідравлічного поршня, що забезпечує зворотно-поступальний рух на решітки.

5 – Камера згоряння (КАМЕРА ПОПЕРЕДНЬОГО ЗГОРЯННЯ)

Для спалювання деревних стружок, шкаралупи і подібних відходів необхідний великий простір, в якому буде здійснюватися спалювання. Для цього в котлах шотландського типу передбачена вмонтована камера попереднього згоряння в формі перевернутої підкови. Маючи водотрубну конструкцію, камера попереднього згоряння з’єднана з котлом і між ними забезпечена циркуляція води. Камера попереднього згоряння виконана з листового матеріалу P355G, труби сталеві тягнені P235GH, ізоляція – стійка до температурі 1200 °C, керамічна, виконана з мінеральної вати 90 кг/см3. Верхній шар ізоляції покритий оцинкованим листом товщиною 1 мм. Для попередження деформації поверхні камери згоряння ізолюються спеціальним вогнетривким матеріалом.

6 – Рухома решітка

Рухома і нерухома конструкція решіток придатна для роботи за високих температур. Грати виготовлені з матеріалу GX 40 CrNi 245. Завдяки дизайну решітки відбувається згоряння навіть вологої стружки.

7 – Шнек для видалення попелу

В даному відділі збирається попіл і за допомогою шнека виводиться з котла назовні.

 

8 – Котел перегрітої води

Котел має триходову конструкцію високої потужності (приблизно 92%). Компанія виробляє котли для роботи при температурі 90 °C – 140 °C, потужністю 2.000.000 ккал/год (2300 кВт) і 6.000.000 ккал/год (7000 кВт). В конструкції котлів використовується листовий матеріал якості P235 GH і P355 GH, а також труби P235 GH.

9 – Мультициклонний фільтр

Призначений для утримування попелу, кіптяви та інших твердих відходів, що утворюються в процесі згоряння з димових газів. 80-90% твердих часток затримується саме тут. Відфільтровані частки осідають у ємність на коліщатах, що полегшує очищення.

10 – Нагрівач повітря

Повітря нагрівається від димового газу. Таким способом здійснюється підвищення ефективності на 2-4%. Нагріте повітря використовується, як з метою спалювання, так і з метою обігріву приміщення.

11 – Обвідний канал

Під час обслуговування механізму утримання кіптяви, повітронагрівача або витяжної труби, димові гази переходять з даного каналу в трубу. Надходження газів по обвідному каналу здійснюється за допомогою моторного клапана.

12 – Витяжний пристрій

Для комфортного проведення роботи в камері згоряння необхідно підтримувати негативний тиск. Цю функцію виконує жаростійкий витяжний пристрій з приводним барабаном

13 – Димар

Виготовляється з нержавіючої сталі S235 GH або на замовлення з A1S1 316. Будучи самонесучою конструкцією, не потребує наявності інших будівель або з’єднань.