Резервуари питної води

Ємність для води та резервуари для зберігання води виконані з модульних деталей, отримавших свою форму під пресом високого тиску, виготовлених из якісних матеріалів з хромистої сталі(AISI 304-316 L).

Тривала висока корозійна стійкість забезпечується завдяки використанню матеріалів 1-го класу. Вся продукція, що виготовляється нашим підприємством,сертифікована CE, TSE, WRAS.

Лінія з виготовлення сталевих та оцинкованих резервуарів AISI

Резервуар для води ISIMEK ідеально підходить для зберігання питної води.

Оцинкований резервуар для зберігання питної води ISIMEK є набагато кращою ідеєю, ніж більшість інших варіантів зберігання води. Цілісна водонепроникна конструкція наших резервуарів для зберігання води виключає втрати води в результаті випаровування, що робить їх набагато ефективнішими, ніж звичайні греблі або ставки-накопичувачі. На відміну від поліетиленових резервуарів, які згодом можуть руйнуватися під впливом сонячного випромінювання, резервуар для води ISIMEK стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Бетонні резервуари, хоч і міцні, коштують дорого в установці, а стіни з часом можуть тріснути, особливо коли земля осідає під ними. Тільки сталь поєднує у собі необхідні характеристики, зберігаючи при цьому міцність та гнучкість, необхідні для тривалого зберігання води.

Наш оцинкований резервуар для зберігання питної води можна використовувати безпосередньо для подачі води в годівниці для худоби або підключати до зрошувальних систем.

Яка марка металу найбільше підходить для резервуара щоб зберігати воду?

Нержавіюча сталь марки AISI 304–316 L найкраще підходить для використання при виготовленні ємностей, у яких зберігатиметься чиста питна вода.

Як я можу використовувати цей резервуар?

Ви легко можете використовувати його для тривалого зберігання чистої прісної питної води з колодязя або свердловини.

Багатофункціональний резервуар для зберігання питної води, що не вимагає обслуговування ISIMEK розрахований на все життя.
Металевий резервуар ISIMEK із нержавіючої сталі для зберігання питної води – вигідна довгострокова інвестиція.

Якість питної води може змінюватися згодом через фактори навколишнього середовища та людський фактор. Удосконалені матеріали, з яких виготовлені резервуари для зберігання води ISIMEK, стійкі до змін якості води, температури та біологічного складу.

Надміцна оцинковка на наших сталевих панелях резервуарів для води робить корпуси ISIMEK ідеальними для тривалого зберігання води.

Завдяки оцинкованому корпусу резервуара ми можемо запропонувати нашу 20-річну гарантію без витрат на обслуговування на всі наші оцинковані резервуари для зберігання води, коли вони використовуються для зберігання неочищеної природної води.

Виробництво та продаж резервуарів для води

Купити резервуар для питної води в Україні – це надійна ємність для зберігання води від перевіреного виробника та відмінне капіталовкладення. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб резервуар для питної води купити на якомога вигідніших для вас умовах, найкращим варіантом є купівля ємності для зберігання води безпосередньо у виробника – компанії ISIMEK, і ви заздалегідь переконаєтеся у високій якості та надійності обраного Вами резервуара для зберігання води. Звернувшись до нашої фірми, Ви можете бути повністю впевнені у якості, надійності та безпеці пропонованої марки товару. Українська компанія ISIMEK є одним із передових виробників у сфері виготовлення резервуарів зі сталі, і вся продукція компанії обов’язково проходить найсуворішу перевірку та відповідає чинним технологічним та санітарним нормативам. Завдяки великому асортименту продукції компанії ISIMEK Ви завжди можете вибрати, купити та замовити за своїм проектом резервуар для зберігання води потрібного об’єму.