Водогрійні котли

Водогрійний котел з рухомою колосниковою решіткою

Водогрійний котел зі стокером

Водогрійний котел на газовому або рідкому паливі

Промислові водогрійні котли Україна

Подібно до своїх вітчизняних аналогів, промислові водогрійні котли для технологічного використання зазвичай працюють з газовими або масляними пальниками, встановленими на передній частині котла для зручності експлуатації та обслуговування. Головна відмінність між ними полягає в розмірах: промислові водогрійні котли значно більші за побутові, що відображає їхню більшу теплоємність.

Як форма прямого нагрівання, для ефективної передачі тепла потрібна значна поверхня теплообміну між водою та процесом горіння. Якщо процес не дозволяє цього зробити, або якщо необхідна температура води вище 100°C, використання водогрійних котлів високого тиску є перевіреним і правильним рішенням. Зрозуміло, що робота з високим тиском означає, що котел має мати стабільну, міцну конструкцію, і наша фірма пропонує вам купити водогрійний котел в Україні недорого найвищої якості.

Компанія ISIMEK досягла цього, пропонуючи свій водогрійний котел високого тиску TPC-AS.

Принцип дії промислового водогрійного котла

Промислові водогрійні котли багато в чому мають відносно подібну концепцію конструкції до парових котлів, хоча вони повністю заповнені водою під час роботи, тоді як парові котли працюють з певним рівнем води та паровим простором.

Пальник запалює топку котла та труби, щоб нагріти воду всередині корпусу котла. Нагріта вода подається в процес за допомогою простого циркуляційного насоса та трубопроводів і повертається в котел для повторного нагріву. Щоб уникнути корозії, будь-яку втрату води необхідно компенсувати хімічно обробленою прісною водою.

Напірна ємність котла зазвичай являє собою горизонтальну замкнуту циліндричну трубу, оточену ізоляційним матеріалом. Найпоширеніші промислові водогрійні котли – дво – або триходові; кожен прохід — це окремий набір трубок, через які проходить гарячий димовий газ перед тим, як зробити оберт усередині котла. На додаток до них є промислові водогрійні котли зі зворотним полум’ям, у яких вогонь запалюється в глухій топці, а гази, що утворюються при згоранні, повертаються назад усередині однієї камери, щоб забезпечити повне згорання. Це також забезпечує більш компактний дизайн.

Для чого найкраще підходять промислові водогрійні котли?

Промислові водогрійні котли, як правило вибирають, коли необхідна температура процесу відносно низька – зазвичай менше 90°C. Коли потрібні вищі температури, використовуються альтернативні форми опалення, такі як гаряча вода під високим тиском, пара або ефективні системи Thermal Fluid. Однак простота та загалом низька вартість монтажу водогрійних котлів означають їх подальше використання в різних галузях промисловості, таких як хімічна промисловість, виробництво харчових продуктів і напоїв, та інших видах виробництва, де це дозволяє температура.

Переваги промислових водогрійних котлів

– Недорогі в установці;
– Проста і ефективна робота;
– Низький тиск, тому прості вимоги до обслуговування та перевірки;
– Висока ефективність роботи.

Водогрійні котли купити в Україні

Наша фірма займається виготовленням, доставкою та установкою таких видів котлів як:

– водогрійний котел з рухомою колосниковою решіткою;
– водогрійний котел зі стокером;
– водогрійний котел на газовому або рідкому паливі.

Ви можете проконсультуватися з нашим спеціалістом, щоб визначитись, який саме тип водогрійного котла найбільше підходить для задоволення ваших виробничих потреб на підприємстві. Купити водогрійні котли в містах Вінниця, Волинь, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Наша фірма не перший рік виробництвом водогрійних котлів в Україні, і за ці роки отримали дуже багато позитивних відгуків від наших задоволених клієнтів. Монтаж водогрійного котла на місці після його доставки є однією з візитних карточок нашої фірми.