Термомасляні котли

Термомасляний котел з рухомою решіткою та автоматичною подачею палива

Термомасляний котел зі стокером

Термомасляні котли Україна

Термомасляні котли ISIMEK є провідним виробником таких видів термомасляних котлів, які призначені для задоволення вимог промислових операцій, особливо для фабрик і крупних промислових об’єктів. Наші інженери можуть спроектувати, розробити та допомогти встановити системи опалення, які витримують атмосферний тиск до 300°C. Завдяки екстремальним температурам і високому тиску наші терморідинні нагрівачі мають високу міцність і повинні відповідати найсуворішим нормам для забезпечення безпечної роботи терморідинних нагрівачів.

Купити промислові термомасляні котли в Україні

Наші котли термомасляні спеціально розроблені для будь-якого призначення, будь то нове застосування чи навіть модернізація промислового виробництва за допомогою термомасляних котлів в Україні. Кожна одиниця обладнання розроблена з урахуванням високої ефективності та низької ціни, тому купити термомасляний котел в Україні в нашій фірмі ISIMEK це вигідний та швидкоокупаючий себе вклад. Ціна на промислові термомасляні котли в Україні в нашій фірмі найнижча, тому всі наші клієнти задоволені своїм вибором.

Крім того, промисловий термомасляний котел є ідеальним рішенням для любого виду підприємства, він ефективно використовується на виробництві підприємства любого типу. Він може працювати на біомасі, природному газі та нафті. Ми створюємо кожну з наших систем опалення з рідиною, використовуючи якісні матеріали, які є більш міцними та надійними, ніж інші доступні матеріали.

Купити промислові термомасляні котли в Україні в містах Вінниця, Волинь, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів з доставкою та установкою на підприємстві.

Промисловий термомасляний котел ISIMEK використовує найновішу систему спалювання, наднизьку кількість використання азоту, і є дуже екологічним. У той же час, щільно упакована структура змійовика новітньої технології термомасляного котла підвищує ефективность обміну гарячого масла та високотемпературного димового газу. Система теплопровідного термомасляного котла забезпечує стабільне опалення, а в поєднанні з системою енергозбереження може значно заощадити витрати на паливо.

Будучи провідним виробником промислових термомасляних котлів, ISIMEK Україна виділяється у розробці цих систем теплоносного опалення, які часто перевершують усі очікування та сконструйовані за незначну частину вартості, ніж інші товари такого типу. Ми створюємо кожну з наших систем опалення з рідиною, використовуючи якісні матеріали, які є більш міцними та надійними, ніж інші доступні матеріали.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до нас за телефоном +38 067 747 6387, і наші спеціалісти підберуть для вашого виробництва оптимальний варіант промислового термомасляного котла.