Парові котли

Паровий котел з рухомою колосниковою решіткою

Паровий котел зі стокером

Паровий котел на газовому або рідкому паливі

Промислові парові котли Україна

ISIMEK є одним із провідних виробників промислових парових котлів в Україні. Маючи багаторічний досвід роботи у виробництві, ліцензуванні та будівництві електростанцій, промислових парових котлів, нагрівачів, повітродувок, вентиляторів і допоміжного обладнання, ISIMEK Україна точно знає, як правильно запропонувати проект і виконати його.

Компанія ISIMEK здатна виробляти та постачати високоефективні та рентабельні екологічні рішення для об’єктів виробництва електроенергії та технологічних установок. Інтереси компанії зосереджені на стабільності зовнішніх і внутрішніх ринків і використанні альтернативних джерел палива для створення енергії, робочих місць і соціальної допомоги людям.

Виготовлення та монтаж промислових парових котлів в Україні

Як відома компанія по виробництву промислових парових котлів, ми несемо соціальну, економічну та екологічну відповідальність перед споживачами нашої продукції і ми надаємо їм всі інструменти та обладнання для керування та обслуговування промислового газового котла. Завдяки більш ніж 10-річному досвіду виробника промислових котлів кожна деталь і матеріал, які ми використовуємо, мають найвищу якість. Оскільки якість нашої продукції є важливішою для нас, ніж прибуток, ми можемо запропонувати нашим клієнтам нижчі витрати, що підвищує їхні прибутки, щоб продовжувати реінвестувати їх у свої промислових підприємствах, відкриваючи шлях до чистішої планети.

Компанія ISIMEK, заснована більше 10 років тому, є світовим лідером у виробництві промислових парових котлів в Україні. Ми виготовляємо промислові парові котли на вимогу, а також генератори сухої пари, котли з топкою та парогенератори без топки, а також системи PLC. Унікальна протипоточна конструкція бойлерів ISIMEK з регульованою циркуляцією пропонує багато переваг перед іншими промисловими котлами та компаніями, що пропонують парові котли. Ми використовуємо найновішу технологію керування PLC у нашому швидкому процесі виробництва парових котлів. ISIMEK є улюбленим вибором для комерційних парових котлів на ринках високоефективної енергії.

Купити промислові парові котли в Україні в містах Вінниця, Волинь, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Інноваційні технології рухають економіку націй. Компанія ISIMEK є лідером у своїй галузі в 21 столітті, надаючи клієнтам надійні, високоефективні компактні промислові парові котли, котли швидкого запуску, мобільні парогенератори, а також оренду та обслуговування інших видів парових котлів. Ми пропонуємо генератори перегрітої пари, парові котли середнього тиску, парові котли високого тиску та системи PLC. Наша технологія водотрубних котлів відповідає всім міжнародним стандартам безпеки виробництва парових котлів в Україні.

ISIMEK обслуговує своїх клієнтів по всій території України після того, як вони прийняли рішення купити промисловий паровий котел в Україні в нашій фірмі. Ми ретельно відбираємо та навчаємо наших співробітників відділу прямих продажів і служби підтримки, робітників по доставці та встановленню парових котлів, та дистриб’юторів по всій Україні. Наш досвідчений і професійний персонал готовий задовольнити ваші потреби в промисловій парогенерації. Щоб отримати інформацію про паровий котел і парогенератор, ознайомтеся з нашими основними відомостями про котли та пару, а також із повною лінійкою водотрубних котлів на нашому сайті.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до нас за телефоном +38 067 747 6387, і наші спеціалісти підберуть для вашого виробництва оптимальний варіант промислового парового котла.