Промислові парові котли Львів

Паровий котел з рухомою колосниковою решіткою

Паровий котел зі стокером

Паровий котел на газовому або рідкому паливі

Промислові парові котли Львів

Українська фірма ISIMEK з власним виробництвом була заснована більше 10 років тому. Наша компанія стала першою західною експансією бренду, проклавши шлях для котлів та інших продуктів ISIMEK, які вже представлені в багатьох регіонах і країнах по всьому світу. Ми також займаємось установкою промислових парових котлів у Львові та області для різних типів приміщень згідно вашої необхідності.

Промислові парові котли
Ніщо не може перевершити якість наших промислових парових котлів, коли мова йде про безпеку, надійність та ефективність котла. Модульні промислові парові котли — це прямоточні водотрубні котли з примусовим потоком і низьким вмістом води. Це забезпечує повну продуктивність протягом 5 хвилин після холодного запуску. Швидший запуск означає менше використання палива, більшу економію та більш відповідальне використання екологічних ресурсів.

Наші котли розроблені з використанням запатентованого простою у використанні системи управління з однією кнопкою. Ця проста кнопка забезпечує інтерфейс керування котлом, який використовує колесо вибору та рідкокристалічний екран. Це забезпечує плавну навігацію через панель керування котла для доступу до даних у реальному часі, зміни налаштувань, перегляду попереджень або тривог. Його також можуть використовувати оператори котелень як розширену діагностичну систему. Дозволивши це, можна чітко визначити першопричину будь-яких потенційних проблем.

Промислові парові котли Львів купити

Щоб зберегти нашу лідерську позицію в галузях, які ми обслуговуємо, ми використовуємо процеси економічного виробництва, а виробничі потужності ISIMEK підтримуються досвідченим штатом інженерів-конструкторів та виробників, здатних виконати повний обсяг проектних робіт для установок «під ключ» у поєднанні з інтеграцією виробництва на цеху. У розробці та впровадженні наших виробничих можливостей постійно допомагають висококваліфіковані та досвідчені інженери та виробничий персонал ISIMEK.

Купити промислові парові котли Львів в нашій фірмі ISIMEK. Її сучасні виробничі потужності здатні забезпечити виконання любих замовлень наших замовників. Наша фірма перш за все орієнтована на виробництві якісних промислових парових котлів, оскільки вони відіграють вирішальну роль у задоволенні вимог наших клієнтів. Ми продовжуємо розвивати наші потужності, постійно оновлюючи обладнання та процеси, покращуючи продуктивність, безпеку та дотримуючись графіків доставки і установки обладнання. Замовити промислові парові котли у Львові недорого з доставкою та установкою на підприємстві ви можете за телефоном +38 067 747 6387 або ви також можете оформити онлайн замовлення на нашому сайті.