Парові котли Хмельницький

Паровий котел з рухомою колосниковою решіткою

Паровий котел зі стокером

Паровий котел на газовому або рідкому паливі

Промислові парові котли Хмельницький

Компанія ІSІМЕК виробляє, проектує, розробляє та обслуговує парові та водогрійні котли, що працюють на газі, нафті, вугіллі, твердих відходах, деревині, біомасі та гібридному паливі. Завдяки установкам у всіх галузях промисловості по всій Україні наша компанія визнана найкращою. Парові котли купити в Хмельницькому для промислового виробництва продукції. Також ми виробляємо повну лінійку периферійних пристроїв для котелень та допоміжного обладнання, таких як продувні сепаратори, розширювальні резервуари, системи живильної води під тиском, системи живильної води з відкритою вентиляцією, пароакумулятори, супернагрівачі, топки з підживленням, похилі поршневі топки, типу «ланцюгові решітки», топки, пневматичні топки, камери згоряння, мультициклонні колектори та витяжні труби.

Наша компанія є виробником систем парових котлів, які здатні генерувати пару з використанням палива і без нього, а також промислових парових котлів швидкого запуску для забезпечення любих потреб виробництва.

ІSІМЕК є визнаним постачальником промислових парових котлів в Хмельницькому. Продаємо парові котли від 1,5 к.с. до 150 к.с. з тиском до 250 PSI, які здатні подавати суху пару менш ніж за 10 хвилин. Ми можемо постачати парові котли прямого нагріву, які працюють на газі, маслі, пропані або є комбіновані комбіновані варіанти наших виробів. Характеристики водонагрівачів непрямого нагрівання (доступні як на газі, так і на пропані) можуть варіюватися від 300 000 до 3 000 000 BTU з робочою температурою до 190°F і тиском до 150 PSI. Високотемпературні теплові рідинні нагрівачі для технологічного нагріву до 650°F градусів, діапазон вхідної потужності від 126 000 до 6 250 000 BTU. Наша компанія може надати широкий вибір жаротрубних котлів, водотрубних котлів, твердопаливних котлів та інших виробів, включаючи запасні частини до них. Ми пропонуємо повний спектр варіантів котлів HP і PPH і навіть можемо допомогти на етапі інженерних специфікацій на нових проектах будівництва або його розширення.

Керівники промислових підприємств по всьому Хмельницькому покладаються на парові котли виробництва нашої фірми для створення на підприємстві надійних та ефективних котельних систем. Завдяки широкому вибору електричних котлів, котлів, що працюють на паливі, і допоміжного обладнання, ІSІМЕК є логічним вибором для купівлі вашого промислового котла для любого виду виробництва в Хмельницькому.

Наші клієнти зазвичай звертаються до нас, щоб замінити застарілий котел, збільшити потужність виробництва пари або побудувати нове виробниче підприємство. У деяких випадках ми просто замінюємо або встановлюємо новий паровий котел.

Для тих, хто хоче досягти нульових викидів за допомогою промислової декарбонізації, ми пропонуємо широкий спектр рішень для електрифікації промислових процесів парою. Наші міцні, енергоефективні електричні парові котли Хмельницьк зможуть допомогти вам зменшити викиди, витрати на енергію та використання викопного палива.

Купити парові котли Хмельницький

Як правило, наші клієнти вважають за краще, щоб ми створили повний пакет, який може включати деаератори, продувні резервуари, резервуари для зберігання, парові котли, парогенератори тощо.

Ми надаємо послуги по обслуговуванню промислових парових котлів в Хмельницьку та в Хмельницькій області. Фірма ретельно відбирає та навчає наших спеціалістів, а також робітників зі служби підтримки, щоб наші клієнти були задоволені послугами фірми. При необхідності Ви можете отримати додаткову інформацію у нас перед тим, як купити паровий котел в Хмельницькому. Звертайтеся до нас в любий час за телефоном 0677476387, і ми завжди готові допомогти вам.